Swiss Military Hanowa SMWGH2200301 Kol Saati Özellikleri
Çarpıcı görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Offshore Diver II, her koşulda size uyum sağlamaya hazır.
Sağlam 44 mmlik Swiss Military Hanowa Offshore Diver II, tek yönlü dönen bezel, vida kilitli kurma kolu ve 20 bara kadar su geçirmezlik özelliğiyle su sporları tutkunları için ideal bir saattir.
Dalış, yüzme veya sörf gibi aktivitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Ağırlık | 179 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |