Swiss Military Hanowa SMWGH2101005 Kol Saati Özellikleri
Swiss Military Hanowa Afterburn, geçmişin ihtişamına mükemmel bir övgü niteliğinde bir görünüm sunuyor.
Bu modern ancak ikonik pilot saatin dikkat çekici büyük tarih göstergesi, hem zamanı hem de tarihi kontrol edip düzenli bir yaşam tarzına sahip olma imkanı sunuyor.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Ağırlık | 160 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |