Swiss Military Hanowa SMWGH0000802 Kol Saati Özellikleri
Thunderbolt: Kendine güvenen erkeklerin tercihi.
Sade şıklığı ve cesur tasarımıyla öne çıkan bu saat, gün boyu yanınızda.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Ağırlık | 160,8 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |