Swiss Military Hanowa SMWGH0000705 Kol Saati Özellikleri
Swiss Military Hanowa Lynx, sıradanlığa meydan okumak için tasarlanmış, zarif ve sofistike bir saattir.
Minimalist bir tasarım içinde mükemmel bir okunabilirlik sunan Lynx, hem günlük hayatta hem de özel anlarda tarzınızı tamamlayacak.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |