Roamer Rockshell 220858-41-75-50 Kol Saati Özellikleri
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Rockshell |
|---|---|
| Ağırlık | 190 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Yeşil |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Ronda-515-A1C3 |
|---|