Roamer Soleure 547857-48-25-50 Kol Saati Özellikleri
Roamer Kadın Analog Saati: Zarafetin Işıltısı Bileğinizde!
Soleure ailesinden Kadın Analog Saati 547857-48-25-50 ile tanışın, zarafetin ve şıklığın mükemmel birleşimiyle bileğinizde parlıyor!
Işıltılı sedef kadranı, dört büyüleyici gerçek pırlanta ile süslenmiş olup, her anınıza benzersiz bir ışıltı katıyor.
Bu zarif saat, sadece zamanın değil, güzelliğin de ölçüsü.
Altın sarısı kasası ve onunla uyumlu altın sarısı çelik kordonu ile modern ve sofistike bir tasarım sunan 547857-48-25-50, stilinize zarif bir dokunuş ekliyor.
Hem özel günlerde şıklığınızı taçlandıracak hem de günlük yaşamınıza zarif bir dokunuş katacak bu saat, her ortamda dikkatleri üzerine çekecek.
30 metreye kadar suya dayanıklı yapısıyla da pratik bir seçenek sunan bu saat, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir arada bulunduruyor.
Roamer Soleure ile her anınızda parlayın, zarafetinizi her yerde sergileyin.
Kendinizi şımartın, her detayıyla mükemmel bir saatle zamanın tadını çıkarın!
Tüm Roamer saatlerimiz Swiss Made olup, yüksek kalite ve güvenilirliği garanti eder. Saatlerimiz, İsviçre'nin ünlü saatçilik geleneğinin izlerini taşır.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Soleure |
|---|---|
| Ağırlık | 70 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Sedef |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 30 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 30 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Ronda-762E-A2 |
|---|---|
| Taş | Var |