Roamer Classic 512833-41-45-20 Kol Saati Özellikleri
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Classic |
|---|---|
| Ağırlık | 115 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Ronda-715-A2C3 |
|---|