Casio LA670WA-4DF, klasik saat tutkunlarının favorisi! Gri kasası ve bordo iç kadranıyla şık bir görünüm sunan saat, paslanmaz çelik kayışı ile her ortama uyum sağlıyor. Suya karşı dayanıklılığı ve yaklaşık 2 yıllık pil ömrü, saatinizi uzun süre kullanmanıza imkan tanırken, ayarlanabilir tokalı kayışı ile de bileğinize mükemmel bir şekilde oturuyor.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 32 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Bordo |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Çapı | 24,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Bordo |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 30,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!