Casio LA670WA-2DF, klasik saatlerin zamansız şıklığını yansıtan bir model. Gri kasa ve lacivert iç kadranın uyumu, paslanmaz çelik kayış ile tamamlanarak her ortama uyum sağlayan bir görünüm sunuyor. Suya dayanıklılığı ve yaklaşık 2 yıllık pil ömrü ile pratik bir kullanım sağlayan saat, ayarlanabilir tokalı kayışı sayesinde bileğinize mükemmel bir şekilde oturuyor.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 32 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Çapı | 24,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Lacivert |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 30,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |