Klasik ve şık saat arayanlar için Casio LA670WA-1DF mükemmel bir seçenek. Gri-siyah kasa rengi ve paslanmaz çelik kayışı ile her ortama uyum sağlayabilen bir şıklık sunuyor. Suya karşı dayanıklılığı ve yaklaşık 2 yılık pil ömrü ile rahat bir kullanım sağlayan saat, ayarlanabilir tokalı kayışı ile bileğinize kolayca uyum sağlıyor.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 32 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Çapı | 24,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 30,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!