CASIO G-SHOCK GD-400-2DR Kol Saati Özellikleri
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK |
|---|---|
| Ağırlık | 78 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 49,7 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Mavi |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Mavi |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |