En popüler modellerimizden olan ve zarafeti ile nostaljiyi bir araya getiren bu retro model A168WG-9WDF, altın sarısı kasa ve kordonlarıyla göz kamaştırıyor. Çelik kordon seçeneğiyle de şıklığınızı tamamlayan bu saat, gri kadranı ile sade ama etkileyici bir görünüm sergiliyor. Modern çizgilerle retro tarzını mükemmel bir şekilde harmanlayan bu model, her detayıyla dikkat çekiyor. Unisex tasarımıyla, hem erkekler hem de kadınlar için ideal bir seçim olan bu saat, zarif yapısı ve dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Günlük kullanımda şıklığınızı yansıtabileceğiniz gibi, özel anlarda da fark yaratacak bir aksesuar. Hem geçmişin hem de bugünün tarzını yansıtan A168WG-9WDF, her anınızda şıklığınızı vurgulamak için mükemmel bir tercihtir.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 51 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 7 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 36,3 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,6 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 38,6 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |